İş Makinası Kiralama

Yetek İnşaat, kiralama tüm ihtiyaç modellerini karşılayacak makınaya sahiptir.

Yetek İnşaat, Türkiye’de müşterileri için uzun ve kısa vadeli ağır ve hafif ekipman kiralama hizmeti sağlayabilir. İster tek seferlik bir sözleşme imzaladıktan sonra yeteneklerinizi geçici olarak genişletmek için, ister onarım için kapalı olan ekipmanı doldurmak için kiralıyor olun, Yetek İnşaat, işi doğru yapmak için ihtiyacınız olan makineye sahiptir. Kiralık ünitelerimiz tam servisli ve kullanıma hazır olarak gelir ve kaliteli ekipmanından beklediğiniz düşük çalışma saatlerine ve uygun sahip olma maliyetine sahiptir. Yol çalışması, saha geliştirme ve kar temizlemeden dikey inşaata kadar çok çeşitli işlere uygun geniş bir kiralık ağır ekipman yelpazesine sahibiz.

Tüm  şantiye kiralama ihtiyaçlarınız için Yetek İnşaat’a güvenebilirsiniz.

Yetek İnşaat’ta sadece yüksek kaliteli, düşük saatli ve en iyi markaların inşaat ekipmanları ve ataşman kiralamalarının yanı sıra asfaltlama ekipmanı kiralama konusunda  güvenmekle kalmaz, aynı zamanda başka hiçbir kiralık mağazada olmayan her şeye de sahibiz.

Yetek İnşaat lokasyonları, tamamı uzman teknisyenlerimiz tarafından bakımları yapılan yeni ve kullanılmış ekipmanları ve diğer en iyi marka inşaat ekipmanları ile donatılmıştır. Ağır ekipman kiralama hizmetimizle, işi doğru yapmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca, deneyimli bir kadroyla birlikte ihtiyacınız olan hızlı yanıtı alacaksınız.

İnşaat ve Hafriyat İşleriniz İçin Hazırız

Tüm İnşaat ve hafriyat işleriniz için profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile bir telefon kadar yakınınızdayız.

İletime Geç!