40+ Yıllık Deneyim

Güvenlik açısından kritik çok bölümlü projelerde uzmanlaşmış, önde gelen bir saha çalışması hizmetleri şirketi olma misyonumuzu yeniden odakladık. Bugün Yetek İnşaat’ın Merkez Adana olmak üzere ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde uzak/özel projelerle ilgilenen seyahat ekipleri bulunmaktadır .

GÖREVİMİZ

1980’den beri Yetek İnşaat’ın misyonu her zaman hizmet etmek olmuştur. Dürüstlük ve dürüstlük konusundaki itibarımız, inşaat sektörüne verdiğimiz hizmetin en değerli yönü olmuştur. Yetenekli yönetim ekiplerimiz, en zorlu projelerinize gerçek değer katmak için gereken hizmeti size verecek deneyime ve bilgiye sahiptir. Şantiye işleri ve ana müteahhitlik hizmetleri vermek bizim işimiz.

“Genel Kurumsal düzeydeki Misyonumuz, paydaşlarımızın ihtiyaçlarına hizmet etmektir. Yatırımınızı korumak bizim uzmanlık alanımızdır. Paydaşlar, çalışmalarımızdan veya yaptıklarımızdan etkilenenlerdir. Paydaşlarımız arasında çalışanlarımız; taşeronlarımız, tedarikçilerimiz ve satıcılarımız; çalışanlarımızın ve taşeronlarımızın aileleri; müşterilerimiz; ve tabii ki, içinde çalıştığımız topluluklar. Bunun Yetek İnşaat’ın var olma nedeni olduğu söylenebilir.“ – Salim Ekinci

İnşaat ve Hafriyat İşleriniz İçin Hazırız

Tüm İnşaat ve hafriyat işleriniz için profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile bir telefon kadar yakınınızdayız.

İletime Geç!