Genel Müteahhitlik

Yetek İnşşat’ta genel müteahhitlik

Yetek İnşşat’ta müşterilerimize beklediklerinden daha fazlasını vermekten gurur duyuyoruz. Bir mimarınız varsa, çizimleriniz varsa ve inşa etmeye hazırsanız, işi halletmek için buradayız. Ve baş ağrısız bir sahip deneyimiyle olağanüstü bir proje sunacağız . Bunu kanıtlayacak sicilimiz var.
Müzakere edilmiş veya dolar cinsinden bir teklif olsun, teklif verme sürecini tam olarak anlıyoruz ve net bir iş kapsamı anlayışına dayalı olarak sağlam rakamlar sunabiliyoruz. Genel müteahhit olarak hizmet verirken üç milyon metrekarelik inşaat yaptık. Her zaman zamanında ve bütçede. Yıllar boyunca müşterilerimiz Hastane, Site inşaatı ve Hipotrom gibi inşaatlarda çeşitlilik gösterdi. Ve sayısız Hastane, sağlık tesisi ve dağıtım merkezinin inşasına öncülük ettik .

Veya projenize başlamaya hazırsanız, bize bina ihtiyaçlarınız hakkında daha fazla bilgi verin .

Güçlü bir ekip, başarımızın sırrı

Hiçbir iki iş aynı değildir. Herhangi bir genel müteahhitlik şirketi, herhangi bir işin başarısının ekibe bağlı olduğunu bilir. Ekip ne kadar iyi olursa, iş o kadar iyi olur. Bu yüzden en iyilerle çalışıyoruz. Kıyıdan kıyıya, iş için doğru ekibi bir araya getirmek için ortaklara ve ilişkilere sahibiz – projenizi teslim etmek için seçilen bir all-star oyuncu kadrosu. Proje ortağı olarak çalışan deneyimli, uzman profesyonellerle, zamandan ve paradan tasarruf etmeniz için inşaat sürecine yenilik getiriyoruz .

En güçlü takımları tekrar tekrar nasıl kurabiliriz? Cevap şirket değerlerimizde yatmaktadır. Karşılıklı saygı, güven ve adalete dayalı iş ortaklıklarına inanıyoruz. Taşeronlarımıza zamanında ödeme yapılır ve adil davranılır. Ve kanıtlanmış, güvenilir bir ortak olarak endüstri çapında bir itibar kazandık .Ve inşaatın her aşamasının doğru ve zamanında yapıldığından emin olmak için – mühendislerden marangozlara kadar – taşeron ekiplerini verimli ve güvenli bir şekilde koordine etmek için proje yönetimimizi geliştirdik .

İnşaat ve Hafriyat İşleriniz İçin Hazırız

Tüm İnşaat ve hafriyat işleriniz için profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile bir telefon kadar yakınınızdayız.

İletime Geç!